HOTEL SV. ĽUDMILA

Hotel je situovaný v tichom prostredí lesoparku, neďaleko historického centra mesta Skalica. Všetky priestory sú navrhnuté a zariadené tak, aby ste sa u nás cítili ešte lepšie ako doma. Ubytovanie si môžete vybrať v biznisovej alebo romantickej časti nášho hotela.

V Hoteli sv. Ludmila nájdete 5 štýlových konferenčných miestností vhodných na akýkoľvek typ podujatia s kapacitou až 150 osôb. Priestory sú klimatizované s profesionálnou technickou výbavou vrátanie ozvučenia a projekcie. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie v areáli nášho hotela.

Menu si môžete vyskladať podľa toho, čo máte najradšej. Radi vám pripravíme špičkový catering podľa vašich predstáv a chutí.

K dispozícii máte 42 dizajnových jedno a dvojlôžkových izieb, 3 luxusné apartmány a izbu s bezbariérovým riešením.

V celom priestore hotela môžete využívať bezplatné wi-fi pripojenie.

U nás si môžete vychutnať všestranné zážitky. Vyskúšajte moderné wellness centrum, relaxačné aj liečebné masáže, zabavte sa pri indoorovom golfovom simulátore, biliarde či stolnom futbale v herni.

Pre labužníkov máme pripravenú ochutnávku výberových lokálnych vín svetovej kvality

Splníme všetky vaše želania

Aby váš veľký deň bol skutočne taký, aký ste si ho vysnívali, pomôžeme vám s jeho organizáciou. Sobášiť sa môžete v niektorej z našich slávnostných miestností, alebo v altáne Ružovej záhrady. Spoločne zostavíme vaše svadobné menu a vyberieme dekoráciu, ktorá bude spĺňať predstavu, akú ste si o vašom svadobnom dni vytvorili.

Pridaj komentár