NICHE WINE

Naša spoločnosť Niche Group sa sústredí na dovoz a predaj fran­cúzskych vín, ktoré sú „niche“ a teda výnimočné alebo netradičné svojimi charakteristikami a prinášajú oživenie a nové trendy do sveta vína.

Prichádzame na trh s cieľom uspokojiť všetkých bez ohľadu na vek, zdravotný stav, vyznanie či životný štýl. Vína, ktoré prezentujeme, majú svoj základ v hrozne pestovanom na organických viniciach vo francúzskych regiónoch Languedoc-Roussilon, Midi-Pyrenées a Cô­tes du Rhone.

Našou špecialitou sú dealkoholizované tiché a šumivé vína s 0,0%-ným obsahom alkoholu, organické vína, exkluzívne šumivé víno vyrábané cham­pagne metódou s pridaním lupienkov z 24-karátového zlata, párty vína a iné špeciality.

Náš pestrý sortiment sa neustále rozrastá, intenzívne hľadáme a na­chádzame nové chute a možnosti, ktorými sa snažíme obohatiť kultú­ru pitia vína.

Detailný pohľad a potrebné skúsenosti vo fáze pestovania, spra­covania a produkcie vína máme aj vďaka vlastnej produkcii vína v našich vinohradoch v Malokarpatskej vinárskej oblasti, čím si rozširujeme náš profesionálny obzor.

NEALKOho

Pridaj komentár